راهنمای فراخوان تکمیل اطلاعات
سامانه فراخوان تکمیل اطلاعات اسناد حج تمتع – جستجوی اطلاعات
صفحه اصلی سامانه شامل دوبخش ثبت اطلاعات و ویرایش اطلاعات میباشد ثبت اطلاعات :مخصوص افرادیکه هم اکنون قصد تکمیل اطلاعات خود را دارند ویرایش اطلاعات مخصوص افرادیکه قبلا در این سایت اطلاعات سند ودیعه حج تمتع خویش را بروز رسانی نموده و از و کد رهگیری دریافت نموده اند -در قسمت ثبت اطلاعات با ورود گزینه های : شماره قبض،کدشعبه،کدملی ،تاریخ تولد ،و حاصل جمع و فشردن دکمه جستجو وارد صفحه جدیدی خواهید شد که در آن اطلاعات شناسنامه ای شما در آن بازیابی خواهد شد.

سامانه فراخوان تکمیل اطلاعات اسناد حج تمتع – اطلاعات زائر
همانگونه که مشاهده میشود مشخصات شناسنامه ای شما در کادر های خاکستری بازیابی می گردد وشما میبایست سایر اقلام اطلاعاتی که در کادر های سفید رنگ خالی میباشد را تکمیل نمائید

سامانه فراخوان تکمیل اطلاعات اسناد حج تمتع - تائید صحت اطلاعات
مطابق پیغام داخل کادر چنانچه اطلاعاتی را که وارد کرده اید مورد تائید میباشد دکمه ادامه را انتخاب نمایید و در غیر ایصورت کلید ویرایش را انتخاب و پس از مراجعه به صفحه قبل نسبت به اصلاح اطلاعات خویش اقدام نمایید.

سامانه فراخوان تکمیل اطلاعات اسناد حج تمتع - تائید شماره همراه
لطفا به پیام داخل کادر قرمز دقت فرمائید و ضمن دقت در صحت اطلاعات در قسمت شماره همراه شماره غیر استفاده نشود.
بعد از ثبت کلید در خواست ارسال کد تائید پیامکی (باعنوان کد تائید تکمیل اطلاعات سند ودیعه گذاری حج تمتع : (بطور مثال : 3277) برای شما ارسال خواهد شد و بایستی در قسمت کد تایید ارسال شده ثبت نمائید و کلید ادامه را وارد کنید .

سامانه فراخوان تکمیل اطلاعات اسناد حج تمتع – تایید اطلاعات وارسال رهگیری
در ادامه ضمن ارسال پیامکی مبنی بر تایید تکمیل اطلاعات و ارسال کد رهگیری وارد صفحه بالا می شوید و همانگونه که مشاهده میکنید در بالای صفحه با خط سبر زنگ برای شما نوشته شده: اطلاعات شما ثبت گردیده . کدرهگیری شما ........ می باشد که با اعلام زمان اولویت شما از سوی سازمان حج وزیارت با کد ملی و کد رهگیری داده شده در سامانه میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کاروانهای استان خویش اقدام نمایید .